خرید ماشین در قبرس شمالی
شما این مقاله را درباره دانستی‌ها | قبرس شمالی می‌خوانید.

صفحه اینستاگرام دپارتمان سرمایه‌گذاری

صفحه اینستاگرام دپارتمان تحصیلی

تلگرام دپارتمان سرمایه‌گذاری

تلگرام دپارتمان تحصیلی

قیمت ماشین در قبرس شمالی

یکی از ایرادات اساسی قبرس شمالی سیستم حمل و نقل عمومی میباشد. این کشور به جهت جمعیت کم، مسافت های کوتاه و همچنین قیمت بسیار کم اتومبیل توجهی به ارتقاء سیستم حمل نقل عمومی نکرده است. لذا افرادی که به دنبال اقامت بیش از یک سال در قبرس شمالی هستند بهتر است به فکر خرید یک ماشین باشند. خرید ماشین در قبرس شمالی بسیار راحت می باشد و از سه طریق شما می توانید اقدام به خرید ماشین کنید.

  • مورد اول: ماشین های دست دوم و پلاک شده ی قبرس شمالی. این خودرو ها را شما می توانید از شخص یا بنگاه های ماشین تهییه نمایند. حائز اهمیت است که بهترین پلتفرم برای پیدا کردن ماشین های دست دوم، وب سایت یا فیس بوک KKTC Arabam می باشد.
  • مورد دوم: ماشین های پلاک نشده که این خودروها صفر نیستند ولی با کیلومتر پایین در انگلیس یا ژاپن رانده شده اند که توسط نمایشگاه های ماشین خریداری می‌شوند و در قبرس شمالی به فروش میروند. شما در صورت خرید ماشین های بدون پلاک از نمایشگاه های ماشین دو سال گارانتی موتور و شاسی را دریافت خواهید کرد و مالیات یک سال اول خودرو توسط نمایشگاه ماشین پرداخت خواهد شد.
  • مورد سوم: ماشین های صفر هستند که توسط نمایندگی های فروش خودرو به فروش میرسند و در این صورت علاوه بر مالیات یک سال ، پنج سال گارانتی توسط نمایندگی فروش به خریدار داده می‌شود. از نمایندگی ها معروف میتوان به مرسدس،BMW،جگوار،هوندا،رنجوور،جیپ،اپل،فیات، آئودی و …. اشاره کرد.

نکته مهم اینکه افراد خارجی اجازه خرید خودرو های باری و ون های بزرگ هفت نفره را ندارند. به این دلیل که این ماشین ها، کاری حساب می شوند

تفاوت قیمت ماشین در ایران و قبرس شمالی

قیمت ماشین در ایران و قبرس شمالی قابل مقایسه نیست و قیمت ماشین های لوکس در قبرس شمالی یک پنجم ایران می باشد. دلیل قیمت نازل خودروها در قبرس شمالی مالیات پایینی هست که دولت برای خودرو ها دریافت می کند. در قبرس شمالی چهار نوع ماشین وجود دارد، ماشین های گازوئیلی، بنزینی الکتریکی وهیبریدی که به دلیل قیمت بالای سوخت در این کشور خودروهای گازوئیلی پرطرفدار می باشند. شما در قبرس شمالی انواع ماشین ها را میتوانید خریداری کنید از لوکس ترین ماشین ها نظیر فراری، لامبورگینی، بنتلی تا ماشین های ژاپنی. قابل ذکر هست شما در این کشور به هیچ وجه ماشین های چینی و حتی کره ای را هم نخواهید دید . و پر طرفدارترین خودروها، خودروهای آلمانی، انگلیسی و ژاپنی هستند.

نکات مهم در رابطه با خرید ماشین

  1. خدمات پس از فروش و تعمیرات در قبرس شمالی  به دلیل اصل و اورجینال بودن قطعات گران می باشد لذا پیشنهاد ما به شما این است که از خرید ماشین های گران قیمت ولی مدل پایین خودداری کنید.
  2. به هنگام خرید ماشین های پلاک شده ی دست دوم و فاقد گارانتی، از فروشنده درخواست کنید تا خودرو را به یک نمایندگی معتبر جهت بررسی های فنی نشان دهید.
  3. برای پرداخت مبلغ خودرو حتما فاکتور رسمی از نمایشگاه ماشین دریافت کنید. در قبرس شمالی خوشبختانه در صورت خرید ماشین از نمایشگاه کلیه أمور اداری توسط بنگاه ماشین انجام میشود و شما تنها هزینه بیمه ماشین را پرداخت خواهید کرد.
  4. به هنگام خرید، شماره شاسی حک شده بر روی بدنه و شماره شاسی نوشته شده روی سند را حتما چک کنید که یکسان باشد.
  5. به خاطر داشته باشید در قبرس شمالی معاینه فنی 3 سال یک بار می باشد. بعلاوه  بیمه خودرو برای شخص صادر می شود و در صورت فروش قابل انتقال به شخص دیگر نمی باشد. بعلاوه بیمه میتواند به اسم یک شخص یا افراد متفاوت صادر شود.

قیمت  بعضی از ماشین ها در قبرس شمالی

ماشین: PORSCHE CAYENNE. مدل 2018 (60 هزار پوند انگلیس قیمت معادل ایران تقریبا چهار میلیارد )
ماشین: Mercedes-Benz seri E. مدل 2021 (40 هزار پوند انگلیس قیمت معادل ایران تقریبا دو میلیارد و هشتصد هزار تومان)
ماشین: اتاق3 BMW. مدل 2019 (25 هزار پوند انگلیس قیمت معادل ایران تقریبا یک میلیارد و هشتصد هزارتومان)
ماشین: AUDI A3. مدل 2018 (20 هزار پوند انگلیس قیمت معادل ایران تقریبا یک میلیارد سی صد هزار)
ماشین: LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE. مدل 2019 (38 هزار پوند انگلیس قیمت معادل ایران تقریبا دو میلیارد و ششصد هزار تومان)
ماشین: HONDA FIT. مدل 2018 (12000 هزار پوند انگلیس قیمت معادل ایران تقریبا هشت صد میلیون)
ماشین: NISSAN NOTE. مدل 2019 (10000 هزار پوند انگلیس قیمت معادل ایران تقریبا هفت صد میلیون تومان)
ماشین: HYUNDAI I20. مدل 2011 (5000 هزار پوند انگلیس قیمت معادل ایران تقریبا سی صد و بیست میلیون تومان)
ماشین: TOYOTA VITZ مدل 2019 (10000 هزار پوند انگلیس قیمت معادل ایران تقریبا هفت صد میلیون تومان)

مطالب دیگر

سفارت خانه ها و کنسول گری های موجود در قبرس شمالی

سفارت خانه ها و کنسول گری های موجود در قبرس شمالی

اگر مایل هستید بدانید خدمات کنسولگری برای ایرانیان در قبرس شمالی چگونه انجام می شود جهت اطلاع شما عزیزان، کنسولگری ایران در قبرس شمالی به‌ عنوان نماینده‌ی رسمی جمهوری اسلامی ایران یک‌باردرهفته، روزهای چهارشنبه دریکی ازدانشگاه های قبرس شمالی حضورپیدا میکند. کنسولگری...

نحوه‌ی رجیستری تلفن همراه در قبرس شمالی

نحوه‌ی رجیستری تلفن همراه در قبرس شمالی

دریافت سیم‌کارت جدید و رجیستری تلفن همراه همانطور که همه می‌دانیم امروزه ارتباط از طریق نلفن همراه امری ضروری است.تصور کنید چه در محل کار چه محل تحصیل و درکل بیرون از خانه نیاز به نلفن همراه می‌باشد و تمامی کارهای روزمره‌ی ما با تلفن همراه انجام می‌شود، همچنین در خصوص...

آب و هوای قبرس شمالی

آب و هوای قبرس شمالی

آب و هوای قبرس متعلق به منطقه تحت سلطه آب و هوای مدیترانه ای مدیترانه است. سامرهایی که از اواسط ماه مه تا اواسط ماه اکتبر پایدار هستند خشک و گرم هستند. در طول تابستان، منطقه فشار بالای نیمه گرمسیری، هوا را کنترل می کند و مانع از بارش شدن باران می شود. زمستان های کوتاه...

پشتیبانی آنلاین!

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما از حساب‌های زیر تماس برقرار کنید.

  • خیر، کلیه خدمات مشاوره در کمپانی پایسان کاملاً رایگان می‌باشد.
  • کارشناسان ما در تایم کاری بلافاصله بعد از پیغام یا تماس شما، با شما ارتباط برقرار خواهند کرد!
SocialSocialSocialSocial