تور رایگان قبرس شمالی

شرکت سرمایه گذاری پایسان برای رفاه حال سرمایه گذاران برنامه اقامت چهار روزه با ترنسفر فرودگاهی از فردگاه ارجان یا لارناکا را برای  بازدید از پروژه ها و دیدن جزیره قبرس شمالی برای شما عزیزان در نظر گرفته است. این سفر امکان بازدید، انتخاب درست و  آشنایی هر چه بیشتر  خریداران با این جزیره ی زیبا را فراهم می نماید .

برنامه تور رایگان به شرح زیر می باشد

  •  روز آول تور رایگان قبرس شمالی : خریداران عزیز پس از صرف صبحانه توسط مشاوران مجرب پایسان  از محل اقامتی که برایشان مهیا شده است جهت خوش آمدگویی و آشنایی کامل با کمپانی پایسان به دفتر مرکزی ترانسفر می شوند. هدف از برگزاری این جلسه آگاه سازی کلی خریداران در مورد قبرس شمالی، جزئیات ملک ها، مناطق مختلف سرمایه گذاری ، نقاط ضعف و قوت پروژه ها  و بررسی هدف سرمایه گذارن از خرید می باشد. بعد ارزیابی و جمع بندی تمامی موارد تیم ما اقدامات لازم برای بازدید از پروژه ها را فراهم می سازند. حائز اهمیت است که کمپانی پایسان با بیش از ۹۰ درصد از  شرکت های ساختمانی در تمام شهرهای قبرس شمالی که عضو رسمی اتحادیه املاک و انبوه سازان هستند همکاری می نماید. لذا شرکت پایسان هیچ شهر یا منطقه ای را جهت منافع و سود شخصی از لیست خارج نکرده است و تنها باتوجه به بودجه مالی، هدف از خرید و سبک و سلیقه ی مشتریان بهترین گزینه ها را در اختیار آنها قرار می‌دهد. بنابراین مفتخریم که جزو شرکت هایی هستیم که بیشترین پروژه ها جهت سرمایه گذاری و کامل ترین خدمات در قبرس شمالی را در اختیار متقاضیان عزیزمان قرار میدهیم .
    لذا در روز اول بعد جلسه ی توجیهی و فیلتر کردن مواردی که سرمایه گذار در نظر دارد، ساعاتی برای  صرف ناهار و استراحت اختصاص داده خواهد شد و سپس پروسه بازدید از مناطق و برخی از ملک ها آغاز خواهد شد . بعد از تور بازدید خریداران  به محل اقامت خود ترنسفر خواهند شد.
  • روز دوم تور رایگان:

    خریداران از ساعت ۱۰ صبح برای بازدید از پروژه ها و داشتن جلسه ی ارائه در ارتباط با پروژه های مختلف به محل های در نظر گرفته شده به همراه تیم پایسان ترنسفر خواهند شد.و طبق روال در تایم ناهار ساعاتی را  برای صرف غذا در یکی از رستوران ها توقف  خواهیم داشت. فقط در نظر داشته باشید که  هر زمان که ملک مناسبی پیدا کردید می توانید پروسه بازدید را متوقف کنید، و به مشاورما اطلاع دهید تا زمان بیشتری برای بررسی پروژه ی انتخابی داشته باشیم.

  • روز سوم تور قبرس شمالی رایگان:

    بعد از بازدید از پروژه ها و مناطق مختلف و رسیدن به یک نتیجه اولیه. در صورت تمایل از ملک های پسندیده و انتخاب شده بازدید نهایی برای بررسی با جزئیات بیشتر و رایزنی با مالکان به عمل خواهد آمد. معمولاً پس از بازرسی سه روزه، مشتریان دانش کافی برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا قبرس شمالی مکان مناسبی برای آنها است یا خیر، دارند.

در این راستا اگر خریداران، ملک مورد علاقه خود را انتخاب کرده باشند از طریق پرداخت ودیعه به صورت نقدی، یا حواله بانکی می توانند ملک مورد نظر خودشان را بسته نوع پروژه به مدت یک الی دو ماه رزرو نمایند. روز چهارم کمپانی پایسان مقدمات رفتن خریداران به فرودگاه را فراهم خواهد کرد.

تور رایگان قبرس شمالی چیست؟

تور رایگان قبرس شمالی برای شما می تواند یک تجربه جذاب و وسوسه انگیز باشد. بسیاری از افراد اطلاعاتی در خصوص با کشور قبرس شمالی از دوستان، رسانه‌های اجتماعی و یا فضای مجازی دریافت کرده‌اند و علاقه‌مند به بازدید از این کشور زیبا هستند. یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که در مورد این کشور مطرح است، سرمایه‌گذاری و خرید ملک در قبرس شمالی است. با این حال، به دلیل افزایش کلاهبرداری‌ها از طریق ماهواره و آگهی‌های فضای مجازی و اینترنتی، ممکن است این نگرانی به وجود آید که سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی نیز نوعی کلاهبرداری باشد.

تور رایگان قبرس شمالی به منظور بازدید از پروژه‌های ملکی قبرس شمالی و آشنایی با این کشور برگزار می‌شود. ما در این تور رایگان قبرس شمالی همراه شما خواهیم بود تا شما با کشور قبرس شمالی بهتر آشنا شوید و به تمامی سوالات شما در این خصوص پاسخ دهیم. پس از اتمام تور رایگان به قبرس شمالی، شما قادر خواهید بود بهترین تصمیم در خصوص مهاجرت به قبرس شمالی را بگیرید.

همسفرهای تور رایگان به قبرس شمالی

تور رایگان به قبرس شمالی به رهبری تیمی از بهترین مشاوران مهاجرتی در زمینه تحصیلی و سرمایه‌گذاری برگزار می‌شود. این مشاوران با تخصص و تجربه خود، اطلاعات کاملی در خصوص فرصت‌های تحصیلی و سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی ارائه می‌دهند و همراهان را در تمام مراحل مهاجرت یاری و همراهی می‌کنند. استفاده تور رایگان قبرس شمالی، فرصتی عالی برای آشنایی عمیق‌تر با قبرس شمالی و بهره‌مندی از مشاوره‌های حرفه‌ای در زمینه‌های مختلف مهاجرتی است.

استفاده از تور رایگان قبرس شمالی، تمامی سوالات و ابهامات شما عزیزان را به‌صورت کامل و دقیق برطرف می‌کند. با شرکت در تور رایگان قبرس شمالی، تمامی جوانب و مراحل مهاجرت به قبرس شمالی از فرصت‌های تحصیلی گرفته تا گزینه‌های سرمایه‌گذاری و موارد خرید ملک در قبرس شمالی، به‌صورت شفاف برای شما توضیح داده می‌شود. مشاوران مجرب و با تجربه شرکت مهاجرتی پایسان در طول این تور رایگان، تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهند و اطمینان حاصل می‌کنند که شما با آگاهی کامل و بدون هیچ‌گونه ابهامی تصمیم‌گیری کنید و فصل جدیدی در زندگی‌تان را رقم بزنید.

تور رایگان قبرس شمالی

 

آموزش استفاده از تور رایگان قبرس شمالی

آموزش استفاده از تور رایگان قبرس شمالی به اینگونه است که شما در ابتدا می‌بایست که با تیم شرکت مهاجرتی پایسان تماس حاصل نمایید. در ادامه این قسمت قصد داریم مراحل استفاده از تور رایگان قبرس را برای شما شرح دهیم.

تور رایگان قبرس شمالی به مدت 4 شب و 5 روز در این کشور برگزار و اجرل می‌شود. به این معنا که شما به مدت 4 شب و 5 روز مهمان ما در قبرس شمالی خواهید بود تا بهترین لحظات را باهم به اشتراک بگذاریم. در این مدت، شما از اقامت رایگان در هتل و اقامتگاه‌های کشور قبرس شمالی بهره‌مند خواهید شد و با فرهنگ مردم قبرس شمالی آشنا خواهید شد. همچنین، ترانسفر فرودگاهی و گشت گذار شهری نیز به صورت کاملاً رایگان ارائه شما عزیزان می‌شود، بنابراین نیازی به پرداخت هزینه‌های رفت و آمد شهری نخواهید داشت. تور رایگان قبرس شمالی فرصتی عالی برای آشنایی با کشور قبرس شمالی و بررسی امکانات مهاجرتی و سرمایه‌گذاری است.

پس از ارسال مدارک شما، تیم ما دعوتنامه‌ای برای شما ارسال خواهد کرد که شما هنگام رسیدن به فرودگاه کشور قبرس شمالی باید به مسئولین فرودگاه این کشور ارائه دهید. معمولاً در فرودگاه، مسئول بررسی و بازرسی پاسپورت و صادر کننده ویزا از شما و خانوادتان می‌پرسد که با چه هدفی به قبرس شمالی سفر کرده‌اید. در پاسخ شما باید دعوتنامه ای که شرکت مهاجرتی پایسان به شما ارئه کرده را نشان داده و توضیح دهید که برای سرمایه‌گذاری و خرید ملک در قبرس شمالی به این کشور آمده‌اید. با خانواده در این تور شرکت کنید تا همگی بتوانند از این تور رایگان قبرس شمالی بهره‌مند شوند و نیز مشکلات کمتری در صدور ویزا برای شما پیش بیاید.

در صورتی که تمامی مدارک ارسالی شما صحیح باشد، در فرودگاه یک ویزای 15 روزه برای شما و خانواده صادر می‌شود و پس از آن وارد کشور قبرس شمالی خواهید شد. همکاران ما در خارج از فرودگاه با ماشین منتظر شما خواهند بود و شما را تا شهر و هتل محل اقامت که رایگان است، همراهی خواهند کرد. پس از استراحت، هماهنگی‌های لازم برای بازدید از کشور قبرس شمالی و پروژه‌های ملکی قبرس شمالی انجام خواهد شد. در طول  اقامت شما در این کشور، تلاش خواهیم کرد تا تمامی پروژه‌ها و جاذبه‌های دیدنی قبرس شمالی را به شما نشان دهیم.

تور رایگان به قبرس شمالی

مدت زمان تور رایگان قبرس شمالی

تور رایگان به قبرس شمالی در مدت 4 الی 5 روز می‌باشد.

تور رایگان قبرس شمالی چند نفره است؟

تور رایگان کشور قبرس شمالی شامل تیم پایسان کمپانی، مشتری و خانواده محترم می‌باشد.

اقامت تور رایگان قبرس شمالی چگونه است؟

تیم مهاجرتی و سرمایه گذاری پایسان کمپانی در بهترین مکان‌های کشور قبرس شمالی، خریداران عزیز را مستقر می‌کند.

نظرات شرکت کنندگان تور رایگان به قبرس شمالی 

شما می توانید نظرات افرادی که از خدمات مهاجرتی شرکت پایسان استفاده کرده اند را در قسمت رضایت مشتری مشاهده نمایید.

دکتر پیام زربخش

قیمت به روز ملک در قبرس شمالی

تغییرات در نرخ ارز می‌تواند قیمت ملک‌ها را تحت تأثیر قرار دهد به ویژه برای خریداران ایرانی یا افرادی که ارزهای خارجی را برای خرید ملک استفاده می‌کنند. به همین خاطر ما دپارتمان ارزی را راه اندازی کرده ایم که قیمت های ارز در ایران را به صورت روزانه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید قیمت به روز ملک در قبرس شمالی را به راحتی محاسبه کنید. برای اطلاع از قیمت روزانه ارز بر روی لینک اینستاگرام در رو به رو کلیک نمایید.

رضایت مشتری

در این قسمت می‌توانید میزان رضایت مندی مشتریان عزیز پایسان کمپانی در خصوص با خرید ملک در قبرس شمالی را مشاهده کنید

گستردگی فایل‌های ملکی

کمپانی پایسان دارای بزرگ‌ترین آرشیو برای خرید ملک در کشور قبرس شمالی می باشد.

ارتباط با مشاور ارزی در قبرس شمالی

برای اطلاعات بیشتر و استعلام دقیق قیمت های ارز می توانید از طریق اینستاگرام ما اقدام کنید ! دپارتمان ارزی پایسان کمپانی

4.3/5 امتیاز