شرکت مهاجرتی پایسان

شرکت مهاجرتی پایسان با بیش از ۱۰ سال سابقه در امور مهاجرتی، از چهار دپارتمان سرمایه گذاری، تحصیلی، اجاره و گردشگری تشکیل شده است.

این شرکت توسط اساتید مجرب که عضو هیئت علمی دانشگاه های قبرس شمالی هستند ایجاد و بنیان گردیده است. همچنین در شرکت مهاجرتی پایسان دو وکیل ماهر که کاملا آشنا با قوانین امور اقامت و شهروندی هستند تمامی پروسه های مهاجرتی سرمایه گذاران را به نحو احسن انجام میدهند. تمام مشاورین و نمایندگان ما تقریبا تسلط کامل به زبان‌های ترکی استانبولی، انگلیسی و فارسی دارند.

دپارتمان گردشگری

دپارتمان اجاره

دپارتمان تحصیلی

دپارتمان سرمایه گذاری

دپارتمان سرمایه گذاری

دپارتمان تحصیلی

دپارتمان اجاره

دپارتمان گردشگری

دپارتمان سرمایه گذاری

دپارتمان سرمایه گذاری با سابقه‌ی بسیار درخشان و تجربه اجرايي در زمینه خرید و فروش املاك از جمله زمین، آپارتمان و ويلا ،توسط دو وکیل مجرب در قبرس و ترکیه کار اخذ اقامت دایم و شهروندی از طریق خرید ملک را انجام میدهد .کارشناسان سرمایه گذاری با در اختيار داشتن تجربه های گرانبها و همچنين آگاهي و اشراف کامل به قوانین،محيط پيرامون، شرايط و اوضاع اقتصادی و اجتماعی در قبرس شمالی، ترکیه و ایران، آماده ارائه مشاوره دقیق و علمی متناسب با بودجه، درخواست و نياز شما عزيزان میباشند.

دپارتمان تحصیلی

دپارتمان تحصیلی شرکت مهاجرتی پایسان توسط اساتید مجرب دانشگاه های قبرس شمالی و ترکیه مدیریت و اداره می گردد، لذا با اشراف کامل به امور تحصیلی می توانند شما را در زمینه ی انتخاب رشته، اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر قبرس شمالی و ترکیه راهنمایی و یاری نمایند. این گروه با افتخار اعلام می دارد که نماینده مستقیم دانشگاه های مذکور بوده و در ۱۰ سال گذشته توانسته است برای بیش از ۵۰ نفر بورسیه ۱۰۰ درصد و برای بیش از ۱۵۰ نفر بورس های۲۵ ، ۵۰ و ۷۵ درصد را اخذ نماید.

دپارتمان اجاره

دپارتمان اجاره شرکت مهاجرتی پایسان برای آن دسته از متقاضیانی که به صورت قانونی و بلند مدت (مانند داشتن ویزای دانشجوی یا اجازه کار) در قبرس شمالی اقامت دارند و به دنبال اجاره ی خانه می باشند، واحد های متنوع وابسته به بودجه، منطقه و شهر مورد نظر متقاضیان به آنها ارائه می نماید.البته اولویت دپارتمان اجاره با آن دسته از سرمایه گذارانی که با شرکت پایسان اقدام به خرید ملک مینمایند برای ملک خریداری شده گارانتی اجاره داده میشود و برای دانشجویانی که از طریق شرکت پایسان اقدام به اخذ پذیرش نموده اند واحدهایی مناسب برای اجاره معرفی میشود.

دپارتمان گردشگری

هدف از ایجاد دپارتمان گردشگری ایجاد پکیج های مسافرتی و تفریحی برای خانواده ی سرمایه گذاران و متقاضیان تحصیلی میباشد که از طریق شرکت پایسان اقدام به مهاجرت نموده اند . شرکت ما با ارائه پکیج های مسافرتی کوتاه مدت با اقامت درهتل یا اپارتمان و معرفی مکان ها و جاذبه های قبرس شمالی امکان مسافرت و لذت بردن از این جزیره زیبا را برای همه فراهم می سازد. همچنین ما در این دپارتمان تورهای مسافرتی کوتاه مدت از مبدا قبرس شمالی و ترکیه به اروپا را فراهم ساخته ایم که شما عزیزان میتوانید ازاین تورهم استفاده نمایید.

پشتیبانی آنلاین!

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما از حساب‌های زیر تماس برقرار کنید.

  • خیر، کلیه خدمات مشاوره در کمپانی پایسان کاملاً رایگان می‌باشد.
  • کارشناسان ما در تایم کاری بلافاصله بعد از پیغام یا تماس شما، با شما ارتباط برقرار خواهند کرد!
SocialSocialSocialSocial