شرکت پایسان ، یک شرکت مهاجرتی با ارائه‌ی خدمات در حیطه‌ های سرمایه گذاری و تحصیل در خارج از کشور است که برای اولین بار در سال 1389 شروع به فعالیت نمود.

در آغاز دهه‌ی 90، شرکت پایسان ، فعالیت خود را برپایه تحصیل در خارج از کشور متمرکز کرد. تقریبا در همان دوران بود که شرکت پایسان توانست خود را در زمره‌ی اولین دفاتر مهاجرتی قرار دهد که در زمینه‌ی اعزام دانشجو فعالیت می‌کنند. با گذر زمان و کسب موفقیت ها و رضایتمندی مشتریان این شرکت توانست با بهره مندی از متخصصان امور ملکی و وکلای حقوقی فعالیت حرفه ای خود را در امور سرمایه گذاری و خرید و فروش ملک را آغاز نماید .
شرکت پایسان در سال های اخیر با جلب اعتماد نهاد های رسمی و دولتی موفق شد حوزه کاریابی و ایجاد اشتغال در خارج از کشور را نیز به زمره فعالیت های خود اضافه نماید .

بیوگرافی جناب دکتر پیام زربخش

موسس هلدینگ پایسان جناب دکتر پیام زربخش فوق دکتری برق الکترونیک و استاد یار دانشگاه
بیش از ده سال سابقه در امور مهاجرتی و سرمایه گذاری مالک شعبات فعال در کشورهای ایران، قبرس شمالی و اسپانیا

درباره ما

شرکت پایسان کمپانی

با پیشرفت خدمات شرکت، دپارتمان سرمایه گذاری توسط وکلای مجرب و کادر تحصیل کرده معرفی شد. این شرکت در سال 1394 با افتخار با بیبش از 500 پرونده موفق توانست که عنوان رضایت مندی مشتری را به دست آورد . امروزه شرکت پایسان با توسعه‌ی تیم خود توانسته است که دپارتمان بین المللی خود را در کشور های قبرس ، اسپانیا و ترکیه افتتاح کند و فعالیت خود را در خارج از ایران به صورت رسمی آغاز نماید. با توجه به آن که پایسان اهداف بزرگی را برای آینده‌ی خود در نظر گرفته‌است، هر روزه در حال بهبود کیفیت خدمات خود و تیمش است.

دکتر پیام زربخش

موسس پایسان کمپانی

دکتر ساناز فرهنـــگی

مدیر عامل پایسان کمپانی

انواع خدمات پایسان کمپانی

شرکت مهاجرتی پایسان با بیش از ۱۰ سال سابقه در امور مهاجرتی، از چهار دپارتمان سرمایه گذاری، تحصیلی، اجاره و گردشگری تشکیل شده است.

این شرکت توسط اساتید مجرب که عضو هیئت علمی دانشگاه های قبرس شمالی هستند ایجاد و بنیان گردیده است. همچنین در شرکت مهاجرتی پایسان دو وکیل ماهر که کاملا آشنا با قوانین امور اقامت و شهروندی هستند تمامی پروسه های مهاجرتی سرمایه گذاران را به نحو احسن انجام میدهند. تمام مشاورین و نمایندگان ما تقریبا تسلط کامل به زبان‌های ترکی استانبولی، انگلیسی و فارسی دارند.

دپارتمان سرمایه گذاری

دپارتمان سرمایه گذاری با سابقه‌ی بسیار درخشان و تجربه اجرايي در زمینه خرید و فروش املاك از جمله زمین، آپارتمان و ويلا ،توسط دو وکیل مجرب در قبرس و ترکیه کار اخذ اقامت دایم و شهروندی از طریق خرید ملک را انجام میدهد .کارشناسان سرمایه گذاری با در اختيار داشتن تجربه های گرانبها و همچنين آگاهي و اشراف کامل به قوانین،محيط پيرامون، شرايط و اوضاع اقتصادی و اجتماعی در قبرس شمالی، ترکیه و ایران، آماده ارائه مشاوره دقیق و علمی متناسب با بودجه، درخواست و نياز شما عزيزان میباشند.

دپارتمان تحصیلی

دپارتمان تحصیلی شرکت مهاجرتی پایسان توسط اساتید مجرب دانشگاه های قبرس شمالی و ترکیه مدیریت و اداره می گردد، لذا با اشراف کامل به امور تحصیلی می توانند شما را در زمینه ی انتخاب رشته، اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر قبرس شمالی و ترکیه راهنمایی و یاری نمایند. این گروه با افتخار اعلام می دارد که نماینده مستقیم دانشگاه های مذکور بوده و در ۱۰ سال گذشته توانسته است برای بیش از ۵۰ نفر بورسیه ۱۰۰ درصد و برای بیش از ۱۵۰ نفر بورس های۲۵ ، ۵۰ و ۷۵ درصد را اخذ نماید. به صورت کلی پایسان کمپانی تحصیل در قبرس شمالی را آسان کرده است.

دپارتمان اجاره

دپارتمان اجاره شرکت مهاجرتی پایسان برای آن دسته از متقاضیانی که به صورت قانونی و بلند مدت (مانند داشتن ویزای دانشجوی یا اجازه کار) در قبرس شمالی اقامت دارند و به دنبال اجاره ی خانه می باشند، واحد های متنوع وابسته به بودجه، منطقه و شهر مورد نظر متقاضیان به آنها ارائه می نماید.البته اولویت دپارتمان اجاره با آن دسته از سرمایه گذارانی که با شرکت پایسان اقدام به خرید ملک مینمایند برای ملک خریداری شده گارانتی اجاره داده میشود و برای دانشجویانی که از طریق شرکت پایسان اقدام به اخذ پذیرش نموده اند واحدهایی مناسب برای اجاره معرفی میشود.

دپارتمان گردشگری

هدف از ایجاد دپارتمان گردشگری ایجاد پکیج های مسافرتی و تفریحی برای خانواده ی سرمایه گذاران و متقاضیان تحصیلی میباشد که از طریق شرکت پایسان اقدام به مهاجرت نموده اند . شرکت ما با ارائه پکیج های مسافرتی کوتاه مدت با اقامت درهتل یا اپارتمان و معرفی مکان ها و جاذبه های قبرس شمالی امکان مسافرت و لذت بردن از این جزیره زیبا را برای همه فراهم می سازد. همچنین ما در این دپارتمان تورهای مسافرتی کوتاه مدت از مبدا قبرس شمالی و ترکیه به اروپا را فراهم ساخته ایم که شما عزیزان میتوانید ازاین تورهم استفاده نمایید.

دپارتمان ارزی

با توجه به پیچیدگی‌های مختلف در فرآیند حواله و پرداخت‌های بین‌المللی، ارائه راهنمایی تخصصی می‌تواند به مشتریان کمک کند تا با کمترین مشکلات و ریسک‌های ممکن، امور مالی خود را مدیریت کنند. ما توانستیم با فراهم کردن اطلاعات دقیق و به‌روز در مورد نرخ ارز  به سرمایه‌گذاران و دانشجویان کمک کنیم تا از هرگونه سوءاستفاده جلوگیری کنند و معاملات مالی خود را با اطمینان بیشتری انجام دهند.

تیم حرفه ای پایسان کمپانی

پیمان فقیه

مدیر داخلی دفتر قبرس شمالی
کارشناس مهاجرت

دکتر سجاد میر صالحی

مدیر داخلی دفتر اسپانیا
تحصیل در قبرس شمالی

صدف زربخش

مدیر دپارتمان تحصیلی دفتر تهران
مدیر دپارتمان بین المللی

نارین تلی

مدیر دپارتمان آلمان
کارشناس مهاجرتی

توحید وشانی

مدیر دپارتمان بین المللی
کارشناس امور مهاجرتی

دکتر سئاد موسوی

کارشناس امور مهاجرتی
کارشناس مهاجرتی

مونا حکیمی

کارشناس امور مهاجرتی

وحید رسولی

کارشناس فروش ملک
کارشناس مهاجرتی

فرید مصلح

کارشناس امور مالی
مشاور امور مهاجرتی

آمنه نوری خانی

مشاور امور مهاجرتی
کارشناس مهاجرتی

مریم حسینی

کارشناس امور تحصیلی
5/5 امتیاز